Senior Backend Engineer

Poszukiwany

Poszukujemy Senior Backend Engineera. Chcesz tworzyć najnowsze rozwiązania backendowe na potrzeby naszych gier mobilnych? Chcesz budować rozwiązania bazujące na takich technologiach jak Python3, Flask, Docker z wykorzystaniem infrastruktury w chmurze AWS? To stanowisko czeka na Ciebie. Potrzebny ci będzie Python na poziomie zaawansowanym a także JavaScript i C++.

Zadania
  • Rozwój, optymalizacja i utrzymywanie platformy systemów backendowych opartych o mikroserwisy
  • Tworzenie i rozwój narzędzi monitorujących tworzone systemy
  • Bezpośrednia współpraca z zespołami tworzącymi gry i wspomaganie ich pracy
Wymagane skille
  • Pasja do tworzenia oprogramowania o najwyższej jakości, oraz znajomość technik i narzędzi, które w tym pomagają: unit testing, continuous integration, git
  • Znajomość Pythona
  • Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji serwisów RESTowych
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i chęć do pomocy ludziom wokół
  • Chęć do nauki nowych technologii i ciągłego doskonalenia się
Mile widziane
  • Doświadczenie w pracy z Amazon Web Services lub podobną usługą hostingową
  • Doświadczenie w pracy z bazami typu NoSQL (np. Redis)
  • Doświadczenie w pracy nad aplikacjami webowymi
  • Znajomość systemu Linux na poziomie wystarczającym do wykonywania podstawowych prac administracyjnych
Poleć do pracy

Jeśli nie Ty, to może ktoś z Twoich znajomych?

Benefity

Sprawdź nasze supermoce

Kitchen Fun!
Serwujemy świeże owoce i warzywa przez cały tydzień.
Głodny wiedzy?
Sam wybierz szkolenia, na których będziesz poszerzał swoją wiedzę. My zapłacimy!
Lubisz podróże?
Z nami polecisz na konferencje w najdalszych krańcach świata.
Team building
Jeździmy na nartach, chodzimy po górach i pubach. Wszystko po to, by pracowało się lepiej.
Aktywność popłaca!
Nie stój w korkach i jedź do pracy rowerem, a my Ci za to zapłacimy!
Baza wiedzy
Od tradycyjnych książek poprzez kursy on-line aż po zespołowy brain storming.
Opieka Medyczna
Z prywatną opieką medyczną kolejki do lekarza nie straszne
W zdrowym ciele zdrowy duch
Z kartą Multisport to łatwa sprawa.