Mobile UX Designer

Poszukiwany

Szukamy Mobile UX Designera z fascynacją do gier, który swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze nasz zespół. Kochamy gry, jeśli podzielasz naszą pasję i czujesz, że jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu, rzuć okiem na nasze wymagania i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować. Kilkadziesiąt tytułów, które stworzyliśmy do tej pory świadczy o jednym: Jeśli chcesz się rozwijać – jesteś w dobrym miejscu.

Zadania
  • Tworzenie interfejsów użytkownika w grach mobilnych
  • Przygotowywanie koncepcji interfejsów w postaci wireframe’ów, UX flowów, mock-upów, prototypów etc.
  • Współpraca i wspomaganie game designu w jak najlepszym projektowaniu nowych funkcjonalności (mile widziane zacięcie designerskie)
  • Kontrola zgodności dostarczonych funkcjonalności z wcześniej przygotowanymi makietami
  • Współpraca z grafikami i programistami dla zapewnienia spójności i efektywności interface’u
  • Współpraca z analitykami oraz marketingiem w celu zrozumienia potrzeb, przyzwyczajeń i sposobów postępowania użytkowników
  • Śledzenie trendów UX w aplikacjach mobilnych i grach
  • Zarządzanie testami A/B: projektowanie testów, analizowanie wyników i rekomendowanie poprawek do istniejących funkcjonalności
Wymagane skille
  • Gruntowna znajomość zagadnień związanych z projektowaniem mobilnych interfejsów użytkownika
  • Umiejętność wnioskowania z wyników testów oraz analizy danych i poprawiania na ich podstawie UX
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami designerskimi typu Axure, Balsamiq, InVision lub podobnymi
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako projektant interfejsów mobilnych
  • Atrakcyjne portfolio prezentujące zrealizowane projekty
  • Bycie graczem – potrzebujemy kogoś kto nie tylko rozumie gry, ale także w nie gra
Poleć do pracy

Jeśli nie Ty, to może ktoś z Twoich znajomych?

Benefity

Sprawdź nasze supermoce

Kitchen Fun!
Serwujemy świeże owoce i warzywa przez cały tydzień.
Głodny wiedzy?
Sam wybierz szkolenia, na których będziesz poszerzał swoją wiedzę. My zapłacimy!
Lubisz podróże?
Z nami polecisz na konferencje w najdalszych krańcach świata.
Team building
Jeździmy na nartach, chodzimy po górach i pubach. Wszystko po to, by pracowało się lepiej.
Aktywność popłaca!
Nie stój w korkach i jedź do pracy rowerem, a my Ci za to zapłacimy!
Baza wiedzy
Od tradycyjnych książek poprzez kursy on-line aż po zespołowy brain storming.
Opieka Medyczna
Z prywatną opieką medyczną kolejki do lekarza nie straszne
W zdrowym ciele zdrowy duch
Z kartą Multisport to łatwa sprawa.