Functional Game Designer

Poszukiwany

Czujesz się swobodnie w klimacie high fantasy? Potrafisz tworzyć ciekawe backstory w języku polskim i angielskim? Doskonale rozumiesz czego oczekują gracze RPG? Tworzenie angażujących i nagradzających systemów progresji nie jest Ci obce? Posiadasz doświadczenie w branży? Jeśli w myślach na większość odpowiedziałaś/eś sobie „tak” to napisz do nas!

Zadania
  • Zapewnienie spójności wizji oraz lore w Gemstone Legends
  • Dbanie o poprawność językową i jakość tłumaczeń
  • Utrzymywanie klimatu świata Chronaru
  • Projektowanie systemów progresji
  • Współpraca z działem UX w zakresie całej aplikacji
  • Współtworzenie nowych funkcjonalności w Gemstone Legends
  • Utrzymywanie wizji gry wraz z zespołem designerów
  • Tworzenie testów, zbieranie oraz analizowanie danych w celu optymalizacji KPI
  • Współpraca z designerami, analitykami, marketingiem, programistami, projektantami UX oraz artystami
  • Tworzenie dokumentacji projektu przez cały cykl jego realizacji
Wymagane skille
  • Doświadczenie w projektowaniu gier RPG
  • Umiejętność projektowania z myślą o grupie docelowej jaką są gracze RPG
  • Kreatywne podejście do klimatu high fantasy
  • Minimum rok doświadczenia w pracy jako game designer lub na zbliżonych stanowiskach
  • Znajomość sektora rynku gier mobilnych
  • Swoboda w posługiwaniu się językiem angielskim w piśmie i mowie
Poleć do pracy

Jeśli nie Ty, to może ktoś z Twoich znajomych?

Benefity

Sprawdź nasze supermoce

Kitchen Fun!
Serwujemy świeże owoce i warzywa przez cały tydzień.
Głodny wiedzy?
Sam wybierz szkolenia, na których będziesz poszerzał swoją wiedzę. My zapłacimy!
Lubisz podróże?
Z nami polecisz na konferencje w najdalszych krańcach świata.
Team building
Jeździmy na nartach, chodzimy po górach i pubach. Wszystko po to, by pracowało się lepiej.
Aktywność popłaca!
Nie stój w korkach i jedź do pracy rowerem, a my Ci za to zapłacimy!
Baza wiedzy
Od tradycyjnych książek poprzez kursy on-line aż po zespołowy brain storming.
Opieka Medyczna
Z prywatną opieką medyczną kolejki do lekarza nie straszne
W zdrowym ciele zdrowy duch
Z kartą Multisport to łatwa sprawa.