Backend Engineer

Poszukiwany

Jesteś ciekawy jak wygląda praca w studiu gamingowym od kuchni? Ponadto jesteś otwarty na naukę nowych technologii, lubisz rozwijać swoje umiejętności i wyszukiwać nowych rozwiązań? To praca dla Ciebie! Poszukujemy osoby, która wesprze działania teamu backendowców i pomoże w realizacji naszych projektów. Jesteśmy krakowskim studiem tworzącym gry mobilne F2P. Specjalizujemy się w tytułach Mid Core z gatunków RPG oraz Match3. Naszym głównym produktem jest gra Gemstone Legends dostępna na platformach iOS oraz Android. Jest to gra z gatunku RPG z elementami puzzle, która jest osadzona w klimacie fantasy i opiera się na kolekcjonowaniu i ulepszaniu Bohaterów.

Zadania
  • Rozwój, optymalizacja i utrzymywanie platformy systemów backendowych opartych o mikroserwisy, m.in. takich usług jak: CRM, Push notyfikacje oraz system obsługujący system autoryzacji i obsługi płatności graczy
  • Tworzenie i rozwój narzędzi monitorujących tworzone systemy, np. tworzenie dashboardów generujących wykresy z obciążeniami i pracą serwerów gier; tworzenie systemu monitoringu i alarmu serwerów oraz usług powiązanych
  • Tworzenie narzędzi wewnętrznych ułatwiających pracę zespołowi developerów i działowi LiveOPS
  • Rozwój i utrzymanie infrastruktury sieciowej gier mobilnych - kontrola i procesy autoscalingu infrastruktury
  • Wstępne przygotowywanie danych oraz różnych ich źródeł dla zespołu analityków
  • Naprawa bieżących awarii i błędów
  • Intergracja z serwisami zewnętrznymi Facebook, Google, Apple, ironSource, AppsFlyer, Firebase
Wymagane skille
  • Pasja do tworzenia oprogramowania o najwyższej jakości, oraz znajomość technik i narzędzi, które w tym pomagają: unit testing, continuous integration, git
  • Znajomość Pythona
  • Umiejętność doboru technologii do postawionego problemu
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji serwisów RESTowych
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i chęć do pomocy ludziom wokół
  • Chęć do nauki nowych technologii i ciągłego doskonalenia się
Mile widziane
  • Znajomość Elasticsearch
  • Znajomość JavaScript
  • Znajomość Node.js
  • Doświadczenie w pracy z Amazon Web Services lub podobną usługą hostingową
  • Doświadczenie w pracy z bazami typu NoSQL (np. Redis)
  • Doświadczenie w pracy nad aplikacjami webowymi
  • Znajomość systemu Linux na poziomie wystarczającym do wykonywania podstawowych prac administracyjnych
  • terraform
Poleć do pracy

Jeśli nie Ty, to może ktoś z Twoich znajomych?

Benefity

Sprawdź nasze supermoce

Kitchen Fun!
Wpadaj do naszej kuchni i codziennie częstuj się owocami, także tymi egzotycznymi i popcornem. Na zdrowie!
Nagrody dla smakoszy
Sklepy zamknięte, a lodówka pusta... Nie martw się! Z nami nie będziesz chodził głodny! Z okazji różnych świąt i eventów dostaniesz od nas pyszne(.pl) bony do wykorzystania na co tylko chcesz!
Teamowe lunche
Sponsorujemy Wasze przerwy obiadowe. Bo nic lepiej nie integruje zespołu niż wspólne jedzenie. Macie to u nas raz w miesiącu jak w banku!
Wszyscy się znamy
W firmie najważniejsi są ludzie! Ważne jest dla nas żeby nasi pracownicy się znali i czuli ze sobą swobodnie. Minimum raz na kwartał organizujemy dużą firmową integrację, podczas której zacieśniamy nasze firmowe więzi.
Pierwszy wiesz, co w branży piszczy
Lubisz wiedzieć co się dzieje w wielkim świecie? My też! Dlatego bardzo chętnie bierzemy udział w targach i konferencjach, na które zabieramy swoich pracowników.
Dbamy o Twój język
Z nami nie zapomnisz języka w gębie. Oferujemy darmowe lekcje angielskiego, dzięki czemu masz możliwość wznieść się na wyższy level i utrzymać ten, na którym się znajdujesz.
Aktywność popłaca
"Trójka za dwa kółka" to nasz autorski program. Nie stój w korkach i jedź do pracy rowerem, a my Ci za to zapłacimy!
W zdrowym ciele zdrowy duch
Sztanga w górę, sztanga w dół i wyginam śmiało ciało! Karnet Benefitu czeka!
Kolejki do lekarza?
Luxmed mamy po sąsiedzku, a z pakietem do specjalisty dostaniesz się szybciej niż się spodziewasz.